Masážne vane

Hydromasážna vaňa ……… jednoducho odpočinok

Air systém: ide o vzduchový systém. Počet trysiek je závislý na prevedení vane. Tieto trysky bývajú umiestnené na dne vane. Neustály prúd vzduchových bubliniek masíruje telo a každé kúpanie dáva pocit uvoľnenia. Tisíce vzduchových perličiek jemne uvoľňuje napätie pokožky, stimuluje krvný obeh a priaznivo pôsobí na psychické funkcie pri strese alebo vyčerpaní. Najviac napomáha predchádzať bolesitam kĺbov a svalov. Preukázané sú pozitívne výsledky pri poúrazových a pooperačných rehabilitáciách.

Hydro systém: ide o vodnú masáž, ktorá má priaznivý efekt na naše zmysly. Tlak vody pôsobí hĺbkovo na svaly. Znižuje svalovú bolesť a únavu. Zlepšuje prekrvenie a tlak napomáha svalovej regenerácii. Masáž chodidiel vychádza z čínskych akupresúrnych metód, kde každá časť chodidla zastupuje časť tela. Trysky bývajú umiestnené po stranách vane.

Combi systém: zahŕňa v sebe air aj hydro systém, čím si môžete dopriať účinok oboch procedúr naraz. Combi systémy spája výhody oboch systémov v jednu všestrannú, účinnú a príjemnú masáž.

Kombinácie trysiek sú rôzne, masážnu vaňu je možné objedna v rôznych kombináciách, či s elektrickým alebo pneumatickým obládaním.

Zo širokej ponuky vyberáme výrobky nasledujúcich značiek:

(kliknutím na logo prejdete na vybrané výrobky)