Vaničky

ACRYL

Nespornou výhodou akrylátových vaničiek je ich silná samonosná kovová konštrukcia s nastaviteľnými nožičkami. Odpadávajú tak starosti s obmurovaním. Vaničky sú vyrobené z materiálu ABS (termoplast) a sú vybavené protišmykovým povrchom. Sprchové vaničky sa dodávajú vrátane sifónu s priemerom 90 mm.

ACRYL EX

Vaničky sú vyrobené z kvalitného materiálu – vrchná vrstva akrylát a spodok z liatej zmesy, s výškou 4 cm bez čelného panela ,nastaviteľnými nožičkami vrátane sifónu s priemerom 90 mm. Charakteristická je rovnosť povrchu, vysoká pevnosť a stabilita za priaznivú cenu. K vaničke je možné priobjednať čelný panel – možnosť maximálnej výšky do 15,5 cm.

MARBEL

Ďalším materiálom, ktorý sa používa na výrobu sprchových vaničiek a jeho obľuba stále rastie je liaty mramor. Je tvorený zmesou prírodného mletého dolomitu a polyesterovej priskyrice. Pre liaty mramor je charakteristická rovnosť povrchu, vysoká pevnosť a stabilita, ďalej minimálny prenos zvuku. Vaničky majú protišmykový povrch. Každá vanička má pribalené nastaviteľné nožičky pre ľahšiu inštaláciu. Výška vaničky je cca. 30mm a navyše si môžete objednať čelný panel alebo exkluzívny chrómový sifón s priemerom 90 mm.

KERAMIKA

Keramické vaničky sú novým sortimentom v našej ponuke sprchových vaničiek. Sú neustále obľúbené pre svoje praktické vlastnosti ako stopercentná tvarová stálosť, odolnosť proti poškrabaní, ľahká údržba a neobmedzená životnosť. To sú vlastnosti, ktoré ocení každý kto má rád kvalitné veci. Keramické vaničky umožňujú okrem inštalácii na podlahu so zapusteným sifónu i klasické osadenie vaničky. Hlavné prednosti keramických vaničiek je ich maximálna tuhosť a robustnosť za prijateľnú cenu.

Zo širokej ponuky vaničiek vyberáme výrobky značiek: